Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Wysłano inną liczbę argumentów (3) niż liczba elementów zastępowalnych (2). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /home/mjas1/domains/psychotherapy-bcn.com/public_html/wp-site/wp-includes/functions.php on line 4187 O mnie | Psychoterapia Konstruktywistyczna w Barcelonie

O MNIE

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w terapii indywidualnej, par i rodzin.

Specjalizuję się w nurcie psychoterapii konstruktywistycznej, silnie reprezentowanej na świecie przez ośrodek barceloński.

Poza praktyką prywatną, od 2011 roku pracuję także w Międzynarodowym Centrum Psychoterapii Hestia, cieszącym się wysoką renomą w całej Katalonii. Jesteśmy wielojęzycznym zespołem psychologów i psychiatrów oferujących wszechstronną pomoc dostosowaną do Państwa potrzeb.

Jestem również doktorantem Uniwersytetu Barcelońskiego, wykładowcą Uniwersytetu SWPS w Sopocie i wykładowcą stowarzyszonym Coherence Psychology Institute. Prezentuję i uczę terapii koherencji w Europie, w szczególności w Hiszpanii i Polsce.

Jestem absolwentem skandynawistyki oraz psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłem studia specjalistyczne z psychoterapii konstruktywistycznej na Uniwersytecie Barcelońskim, kurs terapii narracyjnej w londyńskim Institute of Narrative Therpay oraz studia podyplomowe z terapii strategicznej krótkoterminowej na Uniwersytecie w Gironie. Ukończyłem również podyplomowy kurs z terapii zaburzeń osobowości z Dr Lorną Smith Benjamin, twórczynią interpersonalnej terapii rekonstrukcyjnej.

Jestem członkiem Colegio Oficial de Psicólogos de Catalunya (nr legitymacji 19583), co jest warunkiem koniecznym do prowadzenia praktyki terapeutycznej w Katalonii.

Psychoterapię traktuję nie tylko jako pracę, ale i pasję, w której spełniam się widząc pozytywne zmiany w Państwa życiu.

 


 

Michał Jasiński
psycholog i psychoterapeuta
mob. +34 671 730 700
m.jasinski@copc.cat

Praktyka prywatna
Avinguda Diagonal 343, 2, 3
08037 Barcelona